جشنواره

برنامه های ششمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی

این دوره از نمایشگاه و جشنواره با ارائه جدیدترین دستاوردهای فناورانه زنجیره ارزش گیاهان دارویی و طب ایرانی و با حضور تمامی ارکان اکوسیستم نوآوری و فناوری حوزه گیاهان دارویی و اعضای مختلف اقتصاد دانش بنیان شامل صنعت‌گران و مسئولین و ابزارهای تأمین مالی و متقاضیان داخلی و خارجی، برگزار خواهد شد.

برنامه‌های این رویداد عبارتند از:

– ارائه آخرین دستاوردهای شرکت‌ها و محصولات دانش‌بنیان با حضور شرکت‌های فعال در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی.

– ابزارهای تأمین مالی و سرمایه‌گذاری از قبیل: صندوق‌های سرمایه‌گذاری و VCهای فعال در حوزه گیاهان دارویی به منظور حمایت و توسعه کسب‌ و کارهای مرتبط با گیاهان دارویی و محصولات طبیعی.

برنامه‌های توسعه بازار بین‌الملل شامل پاویون صادراتی با هدف توسعه دانش، ایجاد بازار، تبادل فناری و برقراری ارتباط فعالان حوزه‌ی گیاهان دارویی با بازارهای بین‌المللی، حضور سفرای خارجی کشورهای هدف از جمله چین، هند، روسیه و ….، حضور هیئت‌های تخصصی دولتی و خصوصی خارجی، شرکت‌های مدیریت صادرات (EMCها) به منظور راهنمایی و مشاوره در حوزه صادرات محصولات و همچنین برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات B2B شرکت‌های خارجی با شرکت‌ها و موسسات داخلی.

– انتقال و تجاری‌سازی فناورهای توسعه‌یافته در سیستم دانشگاهی و پژوهش کشور.

– ارائه دستاوردهای مرتبط با استان‌ها و ظرفیت‌های استانی شامل اکوسیستم منابع طبیعی و ذخایر ژنتیکی، توانمندی پژوهش و ظرفیت‌های (R&D) تحقیق و توسعه سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، پژوهشگاه‌ها و سایر بخش‌‌های دولتی به صورت یکپارچه با هدف فراهم شدن فرصت مناسب برای رفع مسائل و مشکلات استان‌ها از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور.

– جشنواره دانش‌آموزی، با هدف آشنایی زیست‌بوم آموزش و یادگیری با حوزه نوآوری و فناوری طب سنتی و گیاهان دارویی با حضور پرشور دانش‌آموزان و همچنین آشنایی و ارتباط این قشر با صنعت و فناوری‌های این حوزه.

– فروش داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در قالب داروخانه فرآورده‌های طبیعی و ارسال به صورت رایگان به آدرس بازدیدکنندگان با هدف ترویج استفاده از داروهای سنتی در جامعه.

– راه‌اندازی سلامتکده طب سنتی ایرانی و ویزیت رایگان بازدیدکنندگان توسط پزشکان متخصص با هدف ترویج فرهنگ طب سنتی ایران.                                                                                                                           

شرکت‌ها می‌توانند جهت ثبت نام به سایت www.ecii.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 91073737-021 داخلی 212، دبیرخانه ششمین جشنواره و نمایشگاه، تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.