دسته‌بندی نشده

استقرار پاویون صادراتی در بزرگترین رویداد حوزه گیاهان دارویی برای اولین بار

ارتباط با بازار بین الملل صنعت گیاهان دارویی و فرآورده ها‌‍

تجار و بازرگانانی از کشور‌هایی مثل هند، چین و عراق، کنیا و …در پاویون صادراتی گیاهان دارویی جشنواره و نمایشگاه ملی حضور خواهند داشت

آقارفیعی مدیر اجرایی ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی گفت: در این دوره برای اولین بار شرکت های بین المللی، تجار و سفرای کشورهای دیگر در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند تا مسیر جدیدی برای توسعه صنعت گیاهان دارویی ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، این رویداد یک نمایشگاه ملی است و امسال برای اولین بار بخش بین الملل نمایشگاه اضافه شده است تا مسیر جدیدی برای بهبود روابط میان تولیدکنندگان داخلی، صادراکنندگان و مشتریان بین المللی ایجاد شود.

آقارفیعی ضمن اشاره به حضور سفرا، تجار و هیئت‌های تجاری برای نخستین بار در جشنواره گفت: «در بخش بین‌الملل تجار و بازرگانانی از کشور‌هایی مثل هند، چین و عراق، کنیا و … حضور خواهند داشت تا ضمن بازدید از توانمندی­ها و کیفیت محصولات ایرانی حوزه گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی از فرصت رایزنی تخصصی با بخش­های آکادمیک و تولیدی کشور استفاده نمایند.»

پاویون اختصاصی بخش بین الملل این نمایشگاه با هدف توسعه صادرات محصولات داخلی صنعت گیاهان دارویی در نظر گرفته شده است. در بخشb2b، تجار، بازرگانان و سفرای کشورهای مختلف با تولیدکنندگان داخلی به بحث و گفتگو می نشینند. همچنین کنفرانس‌های علمی تجاری در این بخش برنامه‌ریزی شده تا تولیدکنندگان داخلی ضمن امکان ارائه محصولات خود به مخاطبان خارجی، به تبادل دانش فنی این صنعت بپردازند. 

یکی دیگر از بخش های جذاب بخش بین الملل نمایشگاه، حضور شرکت های EMCیا مدیریت صادرات است. شرکت‌های مدیریت صادرات تسهیل‌گر فرآیند صادرات برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی هستند. هر یک از این شرکت‌ها خدمات صادراتی در منطقه‌ی جغرافیایی خاص ارائه می‌دهند و می‌توانند تولیدکنندگان را در مسیر صادرات کمک و راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.